| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | EBC-G-0x40-EMPTY-BB-400A-M6-23W |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002850 |
| Priedo tipas | Baterija/ akumuliatorius |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 6430028229857 |
| Plotis | 1118 mm |
| Aukštis | 1978 mm |
| Gylis | 1091 mm |