| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | EBC-F-0x40-EMPTY-BB-200A-M6-23WL |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002850 |
| Priedo tipas | Baterija/ akumuliatorius |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 6430028229789 |
| Plotis | 625 mm |
| Aukštis | 1978 mm |
| Gylis | 937 mm |