| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | EBC-E-0x40-EMPTY-BB-400A-M6 |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kategorijos |
UPS and Accessories
|
| Priedo tipas | Baterija/ akumuliatorius |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 6430028229253 |
| Plotis | 1125 mm |
| Aukštis | 1890 mm |
| Gylis | 804 mm |