| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | EBC-C-0x40-EMPTY-BB-200A-M6 |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kategorijos |
Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) ir priedai
|
| ETIM | EC002850 |
| Priedo tipas | Baterija/ akumuliatorius |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 6430028229079 |
| Plotis | 585 mm |
| Aukštis | 1888 mm |
| Gylis | 914 mm |