| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Eaton Easy Battery+ product G, Distributed services (Physical format), Complete battrery tray |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 4911 1010 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Priedo tipas | Kita |
| Priedas | No |
| Atsarginė dalis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 3553340686498 |
| Plotis | 150 mm |
| Aukštis | 5 mm |
| Gylis | 220 mm |