| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Eaton Easy Battery+ product D, Distributed services (Physical format), Complete battrery tray |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002850 |
| Priedo tipas | Kita |
| Priedas | No |
| Atsarginė dalis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 3553340686467 |
| Plotis | 150 mm |
| Aukštis | 5 mm |
| Gylis | 210 mm |