| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Easy UPS 3S Cold Start Kit |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
UPS and Accessories
|
| Kilmės šalis* | PH |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC002850 |
| Priedo tipas | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 0731304340713 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |