| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Earth spike for LIGHT PIPE, stainless steel 304 |
| Prekės ženklas | SLV |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 500 mm |
| Priedo tipas | Žemės smaigas |
| Ilgis | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4024163119009 |
| Spalva | Nerūdijantis plienas |
| Diametras | 180 mm |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |