E76-CNT010P-M12 Sensor, contrast, M18, Sn=10mm, 10-30VDC, PNP, M12 image 1
E76-CNT010P-M12 Sensor, contrast, M18, Sn=10mm, 10-30VDC, PNP, M12 image 2
E76-CNT010P-M12 Sensor, contrast, M18, Sn=10mm, 10-30VDC, PNP, M12 thumbnail 1
E76-CNT010P-M12 Sensor, contrast, M18, Sn=10mm, 10-30VDC, PNP, M12 thumbnail 2
Sensor, contrast, M18, Sn=10mm, 10-30VDC, PNP, M12
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4015081643066
MPN: 166892
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas E76-CNT010P-M12 Sensor, contrast, M18, Sn=10mm, 10-30VDC, PNP, M12
Prekės ženklas EATON
Kategorijos Spalvų jutikliai
Kilmės šalis* IT
Suderintos sistemos kodas 8536 5080 00
ETIM EC001822
Įtampos tipas Nuolatinė srovė
Maks. išeigos srovė 100 mA
Lempa Kita
Perjungimo dažnis 2700 Hz
Elektrinės jungties tipas M12 jungtuvas
Išjungimo išvesties tipas PNP
Jungiklio funkcijos tipas Programuojamas/ konfigūruojamas
Nėra apkrovos srovės 0 mA
Šviesos tipas Infraraudonųjų spindulių šviesa
Šviesos taškas 0 mm²
Nominalus operacinis atstumas 10 mm
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015081643066
Kiti techniniai duomenys
Korpuso medžiaga Plastikinis
Aplinkos temperatūra -10-55 °C
Su laiko funkcija No
Puslaidininkinių išvesčių su signalizavimo funkcija skaičius 0
Energiją naudojančių kontaktinių išvesčių su signalizavimo funkcija skaičius 0
Su užtemdymo funkcija No
Operacijos vykdytojo saugos klasė 2 saugos klasė
Nustatymo procedūra Kita
Gaunamo spektro bangos dažnio tipas Kita
Korpuso konstrukcijos tipas Cilindras, prisukamas
Lazerio apsaugos klasė Kita
Su optinio pluošto jungtimi No
Su apkeitimo lęšiais No
Optinio paviršiaus medžiaga Plastikinis
Kabelio apvalkalo medžiaga Kita
Optinio pluošto šerdies medžiaga Kita
Saugos laipsnis (IP) IP67
Analoginė išvestis 0 V ... 10 V No
Analoginė išvestis 0 mA ... 20 mA No
Analoginė išvestis -10 V ... +10 V No
Analoginė išvestis 4 mA ... 20 mA No
AWG skaičius 0
Su davikliu 0 mm
Daviklio diametras 18 mm
Daviklio aukštis 0 mm
Daviklio ilgis 81.5 mm
NEMA apsaugos laipsnis 4x
Aprašymas
IntelliView Serie, product features: optical sensor, no entry, ideal for the detection of different colors or contrasts, 10mm sensing range, light and dark switching, easy commissioning