| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | E62B Eaton Systeem 55 cable grommet |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | RO |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000879 |
| Modelis | Kita |
| Bendras ilgis | 146 mm |
| Kabelio įeiga | Apvalus |
| Įtempimo atlaisvinimas | No |
| Sriegio metrinis dydis (M..) | 0 |
| Alkūnės modelis | No |
| Tinka kabelio diametrui nuo / iki | 12-18 mm |
| Grąžto diametras | 30 mm |
| Sienų storiui | 3-5 mm |
| PG srieginis dydis | 21 |
| Susitraukimo technologija | No |
| Kabelių skaičius | 1 |
| Įterpti kabelio riebokšlius | No |
| Pakavimo lygis 1 | 8711426165267 |
| Pakavimo lygis 2 | 9010238239128 |
| Spalva | Juodas |
| Nepraleidžiantis vandens | No |
| Be halogeno | Yes |
| Paviršiaus apdorojimas | Kita |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -5-40 °C |
| Medžiaga | Guminis |
| Saugos laipsnis (IP) | Kita |
| Dujoms sandarus | No |
| Ugniai atsparus | No |