| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | E3H/EMS20003p1150VACFHRnew E3H/E MS 2000 3p 1150V AC F HR new |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Jungiklių atjungikliai
|
| Suderintos sistemos kodas | 8535 2100 00 |
| ETIM | EC000216 |
| Nominali nuolatinė srovė Iu | 2000 A |
| Polių skaičius | 3 |
| Nominali operacinė įtampa | 1150 V |
| Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) | IP30 |
| Pagrindinio jungiklio versija | Yes |
| Saugos jungiklio versija | No |
| Kaip priežiūros / aptarnavimo jungiklio versija | No |
| Nominali trumpam laikui numatyta srovė Icw | 30 kA |
| Pakavimo lygis 1 | 8015644613846 |
| Jungiklių skaičius | 0 |
| Integruota variklio pavara | No |
| Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas | Varžto jungtis |
| Kaip avarinio sustabdymo versija | No |
| Kontrolinio elemento tipas | Paspaudžiamas mygtukas |
| Kontrolės elemento spalva | Kita |
| Tinka montavimui ant žemės | No |
| Tinka priekiniam montavimui | No |
| Tinka priekiniam montavimui centre | No |
| Tinka paskirstymo plokštės instaliacijai | Yes |
| Tinka tarpiniam montavimui | No |
| Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC | 1150 V |
| Variklio pavara - pasirinktina | Yes |
| Įtampos aktyvatorius pasirinktinai | Yes |
| Įrenginio konstrukcija | Sumontuoto prietaiso fiksuoto montavimo technika |
| Nurodytoji pastovi srovė prie AC-21 400 V | 2000 A |
| Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio | No |
| Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V | 2000 A |
| NEMA apsaugos laipsnis | Kita |