| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | E27 Top Mirror GLS A60x105 230V 75W C-5A RC 1Khrs Clear Gold |
| Prekės ženklas | SPL Lighting |
| Kategorijos |
E27 lemputės
E27 kaitrinės lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000054 |
| Lizdas | E27 |
| Bendras ilgis | 105 mm |
| Diametras | 60 mm |
| Lempos įtampa | 230 V |
| Lempos galia | 75 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8718309828882 |
| Pakavimo lygis 2 | 8718309828889 |
| Pakavimo lygis 3 | 8718309828886 |