| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | E27 T30x90 230V 40W CC-5A RC 1Khrs Frosted |
| Prekės ženklas | SPL Lighting |
| Kategorijos |
E27 lemputės
E27 kaitrinės lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000014 |
| Modelis | Apšerkšnijęs |
| Lizdas | E27 |
| Bendras ilgis | 90 mm |
| Diametras | 30 mm |
| Lempos įtampa | 230 V |
| Lempos galia | 40 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8718739023703 |
| Pakavimo lygis 2 | 8718739023700 |
| Pakavimo lygis 3 | 8718739023707 |