| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | E27 T27x60 24V 15W C-2V 1Khrs Clear |
| Prekės ženklas | SPL Lighting |
| Kategorijos |
E27 lemputės
E27 kaitrinės lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000014 |
| Modelis | Ryškus |
| Lizdas | E27 |
| Bendras ilgis | 60 mm |
| Diametras | 27 mm |
| Lempos įtampa | 24 V |
| Lempos galia | 15 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8718739021112 |
| Pakavimo lygis 2 | 8718739021119 |
| Pakavimo lygis 3 | 8718739021116 |