| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | E27 Reflector R95x132 220V 200W 30° 2-CC9 1Khrs Frosted |
| Prekės ženklas | SPL Lighting |
| Kategorijos |
E27 lemputės
E27 kaitrinės lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000102 |
| Lizdas | E27 |
| Bendras ilgis | 95 mm |
| Diametras | 132 mm |
| Lempos įtampa | 220 V |
| Lempos galia | 200 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8718739042124 |