| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | E27 Reflector R63x105 220V 60W 30° CC-2D 1Khrs Frosted |
| Prekės ženklas | SPL Lighting |
| Kategorijos |
E27 lemputės
E27 kaitrinės lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000102 |
| Lizdas | E27 |
| Bendras ilgis | 63 mm |
| Diametras | 105 mm |
| Lempos įtampa | 220 V |
| Lempos galia | 60 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8718309827878 |
| Pakavimo lygis 2 | 8718309827875 |
| Pakavimo lygis 3 | 8718309827872 |