| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | E27 Pizza oven GLS A60x105 235V 100W CC-2F 0.5Khrs Clear 500° |
| Prekės ženklas | SPL Lighting |
| Kategorijos |
E27 lemputės
E27 kaitrinės lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000078 |
| Modelis | Ryškus |
| Lizdas | E27 |
| Bendras ilgis | 105 mm |
| Diametras | 60 mm |
| Lempos įtampa | 235 V |
| Lempos galia | 100 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8718739051881 |
| Pakavimo lygis 2 | 8718739051888 |
| Pakavimo lygis 3 | 8718739051885 |