| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Lamp FARO E27 PAR38 10W 4000K 850LM (17400) |
| Prekės ženklas | FARO |
| Kategorijos |
E27 LED lemputės, 10 W
E27 LED lemputės, 4000K E27 lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 10 W |
| Šviesos srautas | 850 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8421776064577 |