| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | EV000098 G40x64 65V 10W C-3A RC 1.5Khrs Clear |
| Prekės ženklas | SPL Lighting |
| Kategorijos |
E27 lemputės
E27 kaitrinės lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000051 |
| Modelis | Ryškus |
| Lizdas | E27 |
| Bendras ilgis | 68 mm |
| Diametras | 40 mm |
| Lempos įtampa | 65 V |
| Lempos galia | 10 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8718739043022 |
| Pakavimo lygis 2 | 8718739043029 |
| Pakavimo lygis 3 | 8718739043026 |