| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | EV000098 G40x64 60-65V 15W C-3A RC 1.5Khrs Frosted |
| Prekės ženklas | SPL Lighting |
| Kategorijos |
E27 lemputės
E27 kaitrinės lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000051 |
| Modelis | Apšerkšnijęs |
| Lizdas | E27 |
| Bendras ilgis | 64 mm |
| Diametras | 40 mm |
| Lempos įtampa | 60-65 V |
| Lempos galia | 15 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8718739043374 |
| Pakavimo lygis 2 | 8718739043371 |
| Pakavimo lygis 3 | 8718739043378 |