| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Dim Light Bulb White E27 | G120 Dim | 2700K Lumen |
| Prekės ženklas | NORDLUX |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | E27 |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 8.6 W |
| Šviesos srautas | 1055 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 6923933816927 |
| Pakavimo lygis 2 | 5400848001996 |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Saugos laipsnis (IP) | IP23 |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 15000 h |