| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | E27 Deco G125x180 240V 40W 19 anchors Clear Spiral Shape Light Gold |
| Prekės ženklas | SPL Lighting |
| Kategorijos |
E27 lemputės
E27 kaitrinės lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000503 |
| Lizdas | E27 |
| Bendras ilgis | 180 mm |
| Diametras | 125 mm |
| Lempos įtampa | 240 V |
| Lempos galia | 40 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8718739069862 |