| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | E215 - centralino incasso 2x12 moduli IP40 |
| Prekės ženklas | BTicino |
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000747 |
| Plotis | 376 mm |
| Aukštis | 334 mm |
| Gylis | 120 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP40 |
| Pakavimo lygis 1 | 8012199962016 |
| Pakavimo lygis 2 | 8012199962016 |
| Spalva | Baltas |
| Modelis | Apsauginės durys |
| EMC versija | No |
| Paviršiaus tipas | Neapdorotas |
| Įstiklintų durų versija | Yes |
| Durų kaip atjungiamo jungiklių blokatoriaus versija | No |