| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | E14 Top Mirror G45x72 24V 15W C-2V 1Khrs Clear Silver |
| Prekės ženklas | SPL Lighting |
| Kategorijos |
E14 lemputės
E14 kaitrinės lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000054 |
| Lizdas | E14 |
| Bendras ilgis | 72 mm |
| Diametras | 45 mm |
| Lempos įtampa | 24 V |
| Lempos galia | 15 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8718739015623 |
| Pakavimo lygis 2 | 8718739015620 |
| Pakavimo lygis 3 | 8718739015627 |