| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | E14 T20x115 240V 40W CC-5A RC 1Khrs Frosted |
| Prekės ženklas | SPL Lighting |
| Kategorijos |
E14 lemputės
E14 kaitrinės lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000014 |
| Modelis | Apšerkšnijęs |
| Lizdas | E14 |
| Bendras ilgis | 115 mm |
| Diametras | 20 mm |
| Lempos įtampa | 240 V |
| Lempos galia | 40 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8718739040908 |
| Pakavimo lygis 2 | 8718739040905 |
| Pakavimo lygis 3 | 8718739040902 |