| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | E14 Reflector R50x53 220V 40W 30° 3-CC9 1Khrs Frosted |
| Prekės ženklas | SPL Lighting |
| Kategorijos |
E14 lemputės
E14 kaitrinės lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000102 |
| Lizdas | E14 |
| Bendras ilgis | 50 mm |
| Diametras | 53 mm |
| Lempos įtampa | 220 V |
| Lempos galia | 40 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8718309827847 |
| Pakavimo lygis 2 | 8718309827844 |
| Pakavimo lygis 3 | 8718309827841 |