| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | E14 P26x57 12V 5W C-2V 2Khrs Clear |
| Prekės ženklas | SPL Lighting |
| Kategorijos |
E14 lemputės
E14 kaitrinės lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000014 |
| Modelis | Ryškus |
| Lizdas | E14 |
| Bendras ilgis | 57 mm |
| Diametras | 26 mm |
| Lempos įtampa | 12 V |
| Lempos galia | 5 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8718739048270 |
| Pakavimo lygis 2 | 8718739048277 |
| Pakavimo lygis 3 | 8718739048274 |