| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | E14 28W B35 230V CL |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | E14 |
| Diametras | 35 mm |
| Lempos forma | Žvakė |
| Nominali įtampa nuo / iki | 230 V |
| Lempos galia | 28 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8727900252668 |