| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | E AUTO TERM BLOCK 5+27 HOL 13M |
| Prekės ženklas | Legrand |
| Kategorijos |
Šynų sistemos ir priedai
|
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC000275 |
| Nominali srovė | 0 A |
| Polių skaičius | 32 |
| Pakavimo lygis 1 | 3245064050555 |
| Pakavimo lygis 2 | 3414971537699 |
| Pakavimo lygis 3 | 3414972369237 |
| Plotis | 227 mm |
| Aukštis | 30 mm |
| Gylis | 18 mm |
| Jungties tipas | Neįsukamas |
| Įvesčių skaičius | 0 |
| Išvesčių skaičius | 0 |
| Saugus kontaktas | Yes |