| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | E-27 60W A55 230V FR PHILIPS |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC000078 |
| Modelis | Apšerkšnijęs |
| Lizdas | E27 |
| Lempos įtampa | 230 V |
| Lempos galia | 60 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8711500354716 |