DS204 M AC-B13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS204 M AC-B13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS204 M AC-B13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS204 M AC-B13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
DS204 M AC-B13/0,03
EAN: 8012542934400
MPN: 2CSR274001R1135
ETIM EC002281
Nustatyta srovė 13 A
Apsaugotų polių skaičius 4
Nutraukimo pajėgumas 10 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8012542934400
Kiti techniniai duomenys
Plotis 105 mm
Aukštis 93 mm
Gylis 69 mm
Išleidimo charakteristika B
Nominali gedimo srovė 30 mA