DS204 AC-C63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS204 AC-C63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS204 AC-C63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS204 AC-C63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
RCBO DS204 AC-B50 30mA
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 8012542874409
MPN: 2CSR254001R1634
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DS204 AC-C63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
ETIM EC002281
Nustatyta srovė 63 A
Apsaugotų polių skaičius 4
Nutraukimo pajėgumas 6 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8012542874409
Kiti techniniai duomenys
Plotis 105 mm
Aukštis 93 mm
Gylis 69 mm
Išleidimo charakteristika C
Nominali gedimo srovė 30 mA