DS204 AC-B63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS204 AC-B63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS204 AC-B63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS204 AC-B63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
RCBO DS204 AC-C63 30mA
EAN: 8012542868408
MPN: 2CSR254001R1635
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DS204 AC-B63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
ETIM EC002281
Nustatyta srovė 63 A
Apsaugotų polių skaičius 4
Nutraukimo pajėgumas 6 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8012542868408
Kiti techniniai duomenys
Plotis 105 mm
Aukštis 93 mm
Gylis 69 mm
Išleidimo charakteristika B
Nominali gedimo srovė 30 mA