DS203 M AC-C50/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS203 M AC-C50/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS203 M AC-C50/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS203 M AC-C50/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
RCBO DS203M AC-B40 30mA
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 8012542853305
MPN: 2CSR273001R1504
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Surinkti skirstomieji blokai
Suderintos sistemos kodas 8536 3030 00
ETIM EC002281
Nustatyta srovė 50 A
Apsaugotų polių skaičius 3
Nutraukimo pajėgumas 10 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8012542853305
Kiti techniniai duomenys
Plotis 122 mm
Aukštis 93 mm
Gylis 69 mm
Išleidimo charakteristika C
Nominali gedimo srovė 30 mA