DS203 M AC-C32/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS203 M AC-C32/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS203 M AC-C32/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS203 M AC-C32/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
RCBO DS203M AC-B25 30mA
EAN: 8012542853107
MPN: 2CSR273001R1324
ETIM EC002281
Nustatyta srovė 32 A
Apsaugotų polių skaičius 3
Nutraukimo pajėgumas 10 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8012542853107
Kiti techniniai duomenys
Plotis 122 mm
Aukštis 93 mm
Gylis 69 mm
Išleidimo charakteristika C
Nominali gedimo srovė 30 mA