DS203 AC-C20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS203 AC-C20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS203 AC-C20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 3
DS203 AC-C20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 4
DS203 AC-C20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS203 AC-C20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
DS203 AC-C20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 3
DS203 AC-C20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 4
RCBO DS203 AC-B16 30mA
EAN: 8012542871903
MPN: 2CSR253001R1204
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DS203 AC-C20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
ETIM EC002281
Nustatyta srovė 20 A
Apsaugotų polių skaičius 3
Nutraukimo pajėgumas 6 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8012542871903
Kiti techniniai duomenys
Plotis 87 mm
Aukštis 93 mm
Gylis 69 mm
Išleidimo charakteristika C
Nominali gedimo srovė 30 mA