DS203 AC-B16/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS203 AC-B16/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS203 AC-B16/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 3
DS203 AC-B16/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 4
DS203 AC-B16/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 5
DS203 AC-B16/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS203 AC-B16/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
DS203 AC-B16/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 3
DS203 AC-B16/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 4
DS203 AC-B16/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 5
RCBO DS203 AC-C16 30mA
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 8012542865803
MPN: 2CSR253001R1165
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DS203 AC-B16/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Surinkti skirstomieji blokai
Suderintos sistemos kodas 8536 3030 00
ETIM EC002281
Nustatyta srovė 16 A
Apsaugotų polių skaičius 3
Nutraukimo pajėgumas 6 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8012542865803
Kiti techniniai duomenys
Plotis 87 mm
Aukštis 93 mm
Gylis 69 mm
Išleidimo charakteristika B
Nominali gedimo srovė 30 mA