DS202 M AC-B32/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS202 M AC-B32/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS202 M AC-B32/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS202 M AC-B32/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
RCBO DS202M AC-C32 30mA
EAN: 8012542932802
MPN: 2CSR272001R1325
ETIM EC002281
Nustatyta srovė 32 A
Apsaugotų polių skaičius 2
Nutraukimo pajėgumas 6 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8012542932802
Kiti techniniai duomenys
Plotis 70 mm
Aukštis 93 mm
Gylis 69 mm
Išleidimo charakteristika B
Nominali gedimo srovė 30 mA