DS202 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS202 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS202 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 3
DS202 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 4
DS202 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS202 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
DS202 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 3
DS202 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 4
RCBO DS202 AC-B20 30mA
EAN: 8012542870005
MPN: 2CSR252001R1254
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DS202 AC-C25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
ETIM EC002281
Nustatyta srovė 25 A
Apsaugotų polių skaičius 2
Nutraukimo pajėgumas 6 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8012542870005
Kiti techniniai duomenys
Plotis 70 mm
Aukštis 93 mm
Gylis 69 mm
Išleidimo charakteristika C
Nominali gedimo srovė 30 mA