DS202 AC-C13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS202 AC-C13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS202 AC-C13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS202 AC-C13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
Residual Current Breakers with Overload Protection - DS202 AC-C13/0,03
EAN: 8012542869702
MPN: 2CSR252001R1134
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DS202 AC-C13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
ETIM EC002281
Nustatyta srovė 13 A
Apsaugotų polių skaičius 2
Nutraukimo pajėgumas 6 kA
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8012542869702
Kiti techniniai duomenys
Plotis 70 mm
Aukštis 93 mm
Gylis 69 mm
Išleidimo charakteristika C
Nominali gedimo srovė 30 mA