| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Profile HSO/300 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | VN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC000082 |
| Modelis | U formos profilis |
| Ilgis | 48 mm |
| Apkrovos atlaikymo pajėgumas | 0 kN |
| Profilio plotis | 360 mm |
| Profilio aukštis | 26 mm |
| DC tiekimo įtampa | No |
| Pakavimo lygis 1 | 7321677380626 |
| RAL numeris | 0 |
| Paviršiaus apdorojimas | Ištisinis galvanizmas |
| Svoris | 0 kg |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Medžiaga | Plienas |
| Mirkytas nerūdijantis plienas | No |