| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | DPRO TWIST 45W/865 220-240V E27 6X1OSRAM |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000819 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Spalvos temperatūra | 6500 K |
| Lempos galia | 45 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4008321815040 |