| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Downlight Bento Standard 3 LEDS Trim Emergency 6.1W LED neutral-white 4000K CRI 90 34.3º ON-OFF Black IP23 514lm |
| Prekės ženklas | LEDS-C4 |
| ETIM | EC001744 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 90-100 (1A klasė) |
| Saugos laipsnis (IP) | IP23 |
| Išspinduliavimo kampas (vertė) | Vidutinio pločio spindulys 21-40° |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Didžiausioji sistemos galia | 6.1 W |
| Nurodytasis šviesos srautas pagal EC 6272 | 514 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8445386093444 |