| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | doppio pulsante |
| Prekės ženklas | BTicino |
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000349 |
| Modelis | Informacinis modulis |
| Pakavimo lygis 1 | 8012199662978 |
| Pakavimo lygis 2 | 8012199662961 |
| Spalva | Kita |
| Plotis | 59.5 mm |
| Aukštis | 18.4 mm |
| Gylis | 13.9 mm |
| Su korpusu | No |
| Mygtukų su varpeliu skaičius | 2 |
| Instaliacinis metodas | Kita |
| Montuojamas prie paviršiaus | No |
| Suderinama su klausos aparatu | No |
| Su rakto lauku | No |
| Lygiai montuojama instaliacija | No |
| PTZ funkcija (švytavimas/palinkimas/priartinimas | No |
| Rankinio reguliavimo foto aparatas | No |
| Biometrinės skaitymo strategijos | No |
| Skaityti strategijos kodą | No |
| Skaitymo strategijos duomenų laikmena | No |
| Su funkcija diena/naktis | No |