| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | FLUKE-754 Documenting Process Calibrator |
| Prekės ženklas | Fluke |
| Kategorijos |
Electrical Test Equipment
Proceso kalibratorius |
| Kilmės šalis* | US |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9030 3200 00 |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Rodmuo/indikacija | Skaitmeninis |
| Maks. DC įtampos matavimo diapazonas | 300 V |
| Maks. DC srovės matavimo diapazonas | 0.1 A |
| Maks. matuojamo matmens diapazonas | 10000 Ohm |
| Įtampos išvestis 0 mV ... 100 mV | Yes |
| Išvesties srovė 0 mA ... 24 mA | Yes |
| Terminis elementas RTD | Yes |
| Terminio elemento B tipas | Yes |
| Terminio elemento E tipas | Yes |
| Terminio elemento J tipas | Yes |
| Terminio elemento K tipas | Yes |
| Terminio elemento L tipas | Yes |
| Terminio elemento N tipas | Yes |
| Terminio elemento R tipas | Yes |
| Terminio elemento S tipas | Yes |
| Terminio elemento T tipas | Yes |
| Terminio elemento U tipas | Yes |
| Išėjimo įtampa 0 V ... +/- 300 mV | No |
| Išėjimo įtampa 0 V ... 3 V | Yes |
| Išėjimo įtampa 0 V ... +/- 300 mV | Yes |
| Galios duobė (siųstuvo simuliatorius) 0 mA..24 mA | Yes |
| Šiluminis elementas RTD Ni1000 | No |
| Pakavimo lygis 1 | 0095969491754 |
| Matuojama atminties vertė | Yes |
| Realios efektyvumo vertės matavimas | Yes |
| Sąsaja | Yes |
| Analoginis bargrafinis ekranas | No |
| Sudaryti slėgį (su išoriniu slėgio siurbliu) | Yes |
| Slėgio matavimas | Yes |
| Mažiausia raiška, kai DC įtampa | 0.01 mV |
| Mažiausia raiška, kai DC srovė | 1 µA |
| Mažiausia raiška, kai AC įtampa | 0,001 mV |
| Mažiausia raiška, varža | 0.01 omai |
| Maks. AC srovės matavimo diapazonas | 0 A |
| Įvairialypis ekranas | Yes |
| Įtampos išvestis 0 V ... 10 V | No |
| Mažiausia išėjimo įtampos skiriamoji geba | 0,001 mV |
| Mažiausioji išėjimo srovės skiriamoji geba | 0,001 mA |
| Žemiausioji energijos nuotėkio raiška | 0,001 mA |
| Varžo gnybtai, rezistoriaus gnybtai | Yes |
| Didžiausioji koduotuvo varža | 10000 Ohm |
| Šiluminis elementas RTD Pt100 | Yes |
| Šiluminis elementas RTD Pt1000 | Yes |
| Šiluminis elementas RTD Ni100 | No |
| Dažnio ir impulsų grupių daviklis | Yes |
| Didžiausiasis dažnis | 50000 Hz |
| Nuolydžioji ir laiptinė funkcija | Yes |
| Vienalaikis matavimas ir perdavimas | Yes |
| Kalibravimo programinė įranga | Yes |