| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | XAB4 Document pocket, DIN A4 |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| Modelis | Montavimo schemos kišenė |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 4015082834821 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 265 |
| Aukštis | 40 mm |
| Gylis | 235 mm |
| Montuojama susiklijuojant | Yes |
| RAL numeris | 7035 |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, plotis | 320 mm |
| Permatomas | No |