| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | DM. ADF 910ohms |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC001765 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP66 |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191300104 |
| Spalva | Raudonas |
| Plotis | 75 mm |
| Aukštis | 126 mm |
| Gylis | 120 mm |
| Polių skaičius | 4 |
| Medžiaga | Metalas |
| Pranešimų sistemos tipas | Ugniagesių komandos pavojaus signalas (raudonas) |
| Radijo sistema | No |
| Su stiklo disku | No |
| Su popieriniu gaubtu | No |