| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Distribution box surface mounting stainless BV M-EAV2 32/1-4/V1/A IP44 |
| Prekės ženklas | PCE |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apdorojimas | Montuojamas prie sienos |
| Saugos laipsnis (IP) | IP44 |
| Pakavimo lygis 1 | 9003399345463 |
| Spalva | Nerūdijantis plienas |
| Plotis | 400 mm |
| Aukštis | 530 mm |
| Gylis | 220 mm |
| Lizdo išvesčių su apsauginiu kontaktu skaičius | 4 |
| Apsauga | Viršįtampio jungiklis |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Įžeminimo nutekėjimo jungiklis | Įžeminimo nuotėkio jungiklis su IFN 30 mA (standartinis) |
| CEE lizdo išvestis 16 A | 1x16A5p400V |
| Energijos tiekimas / jungties galimumas | 1 kabelis (atšakos linija) |
| Miniatiūrinių grandinių atjungėjų skaičius | 5 |
| Maitinimo jungties tipas | Kita |