| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Distribution box plastic mobile Event M-SVE3 63/11-12/V2/2M/A/MS |
| Prekės ženklas | PCE |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apdorojimas | Nešiojamas |
| Saugos laipsnis (IP) | IP44 |
| Pakavimo lygis 1 | 9003399322129 |
| Spalva | Juodas |
| Plotis | 400 mm |
| Aukštis | 340 mm |
| Gylis | 350 mm |
| Lizdo išvesčių su apsauginiu kontaktu skaičius | 12 |
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Apsauga | Viršįtampio jungiklis |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |
| Įžeminimo nutekėjimo jungiklis | Įžeminimo nuotėkio jungiklis su IFN 30 mA (standartinis) |
| CEE lizdo išvestis 16 A | 1x16A5p400V |
| CEE lizdo išvestis 32 A | 1x32A5p400V |
| Energijos tiekimas / jungties galimumas | Padavimo kabelis su kištuku |
| Miniatiūrinių grandinių atjungėjų skaičius | 14 |
| Maitinimo jungties tipas | CEE 63 A |