| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Distribution box |
| Prekės ženklas | BTicino |
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 7000 00 |
| ETIM | EC001128 |
| Jungties tipas | Kita |
| Ekranuotas | No |
| Tinka įvairioms jungtims | 12 |
| Kategorija | Kita |
| Jungties tipas | RJ45 8(8) |
| Pakavimo lygis 1 | 8005543428856 |
| Pakavimo lygis 2 | 8005543428856 |
| Montavimo metodas | Kita |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 352 mm |
| Aukštis | 49.8 mm |
| Gylis | 137 mm |
| Suderinamas su Grade2TV pagal XP-C 90-483 | No |
| Suderinamas su Grade3TV pagal XP-C 90-483 | No |